Srovnání nabídek povinného ručení

Úvodní strana

Vážení klienti,

i v době vyhlášení nouzového stavu a následných opatření jsme Vám plně k dispozici, využívejte prosím veškeré kontakty uvedené na našich stránkách. Krom pobočky v Jeseníku (kde je uzavřený celý objekt MÚ) jsme Vám v naléhavých situacích k dispozici i na našich pobočkách v nezměněných provozních hodinách. Samozřejmě s dodržením veškerých hygienických pravidel. Děkujeme a držíme nám všem palce.

Kolektiv FAUSTi s.r.o.

 

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (tzv. "povinné ručení") je ze zákona (č.168) povinen uzavřít každý vlastník, spoluvlastník tuzemského vozidla, nebo řidič cizozemského vozidla, tedy každý, kdo chce vozidlo užívat na pozemní komunikaci. Jistě nepatří k oblíbeným pojmům, ale v případě havárie je každý rád, že existuje, ať už je viníkem či poškozeným. Pojištěného, tedy Vás, chrání před možnými finančními nároky poškozeného v případě škody způsobené provozem vozidla. Nejen u  závažných nehod přitom mohou škody, a z nich vyplývající nároky, dosahovat milionových částek.
Povinné ručení je nutné mít sjednáno dříve než s Vaším vozem vyjedete na cesty.
Nesplnění zákonné povinnosti uzavřít pojistnou smlouvu je sankcionováno pokutou do výše 40.000 Kč. 

Vyznat se v bludišti nabídek jednotlivých pojišťoven není snadné, pokud nemáte čas na běhání po všech pojišťovnách, jsme tu pro Vás my, využijte naší nabídky a

sjednejte si
povinné ručení on-line


Nabízíme povinné ručení různých pojišťoven. Jednoduchými kroky najdete cestu k nejlepší ceně! Vzhledem k tomu jak často dnes pojišťovny mění ceny a způsoby výpočtu berte prosím kalkulaci na našich stránkách jeko předběžnou, není v našich silách okamžitě všechny změny zakomponovat. Většina ústavů rovněž bojuje proti srovnávačům cen a nepovoluje jejich používání.
Pokud vyplníte objednávku na našich stránkách budeme Vás v co nejkratší době kontaktovat s tou nejlepší možnou nabídkou aktuální v čase.
Zkuste nás kontaktovat a nechte se překvapit naší cenou a kvalitou služeb.

Původní adresa: http://www.fausti.cz/?