Srovnání nabídek povinného ručení

Ochrana osobních údajů

Veškeré Vámi uvedené kontaktní údaje nebudou zveřejněny, předány, prodány ani vyzrazeny žádné třetí straně. Budou použity pouze k sestavení příslušných pojistných smluv pro další použití pojišťovnami s Vaším výslovným souhlasem.
Tyto údaje jsou uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, zaručujeme Vám tedy bezpečnost jejich skladování. Svůj souhlas s jejich zpracováním můžete písemně odvolat, v tomto případě provedeme jejich likvidaci.

Všeobecné podmínky pojistných smluv najdete přímo v článcích o jednotlivých pojišťovnách, které můžete nalézt v menu na levé straně.

Postup sjednání pojistných smluv

Vyplňte požadované položky příslušných formulářů. Nebudete-li si vědět rady, po kliknutí nebo najetí myší nad políčka se zobrazí stručná nápověda - pokud Vám nebude stačit ani ta, neváhejte nás kontaktovat např. na uvedených telefonních číslech. Jakmile potvrdíte formulář odesílající pojistnou smlouvu k našemu zpracování, tato smlouva Vám bude obratem zaslána e-mailem nebo poštou k podpisu či zaplacení vypočítané částky. Při případných nejasnostech Vás budeme telefonicky kontaktovat, zároveň i informovat o průběhu. Podle našich zkušeností je většina smluv realizována do 3 dnů od odeslání formuláře.